Mensys Online Shop

Aruba 1G SFP

Van:HPE  

Voor uitgebreide informatie over dit product, mail of bel ons op 085 40 19 16 0. Aruba 1G SFP

Selecteer een of meer artikelen en klik dan op Bestellen. Aantallen kunnen op de volgende blz. gewijzigd worden.
Partnr.OmschrijvingEuro *Euro incl. BTW 
J4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR146.85177.69
J8177D Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR129.05156.15

Alle prijzen zijn in Euro excl. BTW (21%, voor boeken 9%) en excl. verzendkosten.
Verzenden is gratis bij orders boven de 20 euro in Nederland, daaronder 5 euro excl. BTW.

E-mail of bel 085 40 19 16 0 voor licenties, upgrades en andere vragen.

Voor uitgebreide informatie over dit product, mail of bel ons op 085 40 19 16 0.